• Polski
  • English

Tarcze lamelowe - wszystko o firmie Toral

Firma Toral Olkusz powstała w 1987 roku. Na początku swego istnienia zajmowała się produkcją uzwojeń do silników elektrycznych oraz transformatorów toroidalnych. Od 2005 roku postanowiliśmy rozszerzyć nasz asortyment i rozpoczęliśmy produkcję artykułów ściernych. Dostrzegając coraz większą dostępność narzędzi mechanicznych na rynku oraz coraz większe zapotrzebowanie na materiały ścierne do szlifierek kątowych zdecydowaliśmy się na produkcję lamelowych tarcz ściernych.

Aktualnie jesteśmy uznanym na rynku producentem i dostawcą artykułów ściernych. Nasze wyroby są adresowane głównie do przemysłu oraz profesjonalistów. Mając to na uwadze proponujemy tarcze listkowe najwyższej jakości dorównujące jakością wyrobom wiodących światowych marek, takich jak: Tyrolit, Klingspor, Norton, Pferd VSM czy Rhodius. Swoją produkcję opieramy na surowcach najwyższej jakości pochodzących od włoskiego producenta TAF.

Prowadzimy doradztwo techniczne przy doborze artykułów ściernych do poszczególnych etapów procesu produkcyjnego. Oprócz produkcji i sprzedaży ściernych tarcz lamelowych zajmujemy się dystrybucją całej gamy wyrobów z branży artykułów ściernych. Sprzedajemy tarcze szlifierskie do różnych zastosowań, tarcze fibrowe do obróbek różnych materiałów oraz tarcze diamentowe do cięcia i szlifowania materiałów budowlanych.

Od roku 2014 blisko współpracujemy z włoską firmą TAF jako przedstawiciel marki w Polsce.

Jesteśmy rzetelną firmą mogącą pochwalić się wieloma korzystającymi z naszych produktów klientami. Naszym tarczom lamelowym zaufały firmy z Krakowa, Katowic i z całej Polski.

Jakość, profesjonalizm, szybkość dostaw, niskie ceny - To My!

JAKOŚĆ - PROFESIONALIZM - SZYBKOŚĆ DOSTAW - NISKIE CENY - TO MY!

"TORAL" Artykuły Ścierne Maciej Tippe
ul. Wspólna 23 | 32-300 Olkusz | Polska
Tel/fax: +48 32 647 01 00 | Mobil: +48 509 190 717 | e-mail: biuro@toral.pl